Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomozmy Oliwce
Oliwka ma 10 miesięcy. Urodziła się z poważną wadą serca HLHS (zespół niedorozwoju lewego serca). Aby mogła żyć potrzebne są 3 operacje. Pierwszą przeszła w 17 dobie życia, jednak nastąpiły komplikacje, więc została reoperowana jeszcze 2 razy. Niestety jej stan pogarsza się z dnia na dzień, więc kolejny etap operacji (u dzieci z tą wadą zwykle przeprowadzany do 6 miesiąca życia) musi być wykonany jak najszybciej. Ze względu na długi czas oczekiwania na taką operację w Polsce, Oliwka została zakwalifikowana do operacji w Monachium. Jej koszt (19 900 euro) znacznie przewyższa możliwości rodziców, dlatego apelujemy o pomoc finansową. Jeżeli dziewczynka nie zostanie zoperowana w najbliższym czasie może umrzeć. Pomóż ratować życie Oliwki wpłacając pieniądze na konto Fundacji COR INFANTIS: 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 z dopiskiem Oliwia Weśniuk. Liczy się każdy grosz! Za wszelką pomoc dziękujemy!

Z matka dziewczynki siedzialam przez prawie 4 lata liceum w jednej lawce Sad
Nie jest to zadna proba nacianiecia kogokolwiek. Bardzo dotknelo mnie to, co spotkalo Kasie i jej meza. Jest moja bliska przyjaciolka i chcialabym jej jakos pomoc. 20tys euro nie posiadam i nie sadze, aby ktos z forum wplacil jakies pieniadze na ich konto. Ale moze ktos ma jakis pomysl? Co mozna by zrobic, aby im pomoc? Moze gdzies sie zglosic...
Szczegolnie liczylabym na pomysly osob przebywajacych 'za granica'. wydaje mi sie, ze latwiej zebrac 20tys euro/funtow niz 80tys zlotych.

Dziekuje takze za modlitwe za zdrowie Oliwii. Oczywoscoe o ile mozna sie pomodlic za zdrowie niemuzulmanksiego dziecka

Załączone pliki Miniatury

Skocz do:

Kontakt | Islam Sunna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS